Atgūt slaptažodis

Įveskite savo el. Laišką ir nedelsdami atsiųsime jūsų slaptažodį, kad galėtumėte pasiekti.

Atgūšana PIN

Įveskite savo el. Pašto adresą arba nario numerį ir mes nedelsdami atsiųsime jūsų PIN kodą, kad galėtumėte pasiekti.

Privatumo politika

"Imaginarium" internetinėje svetainėje yra keletas sričių, kurios renka asmeninius duomenis.

Užsakymo forma

Visa informacija, kurią prašome pateikti šioje formoje, naudojama tik užsakymo apdorojimui ir prekių pristatymui. Formoje prašome pirkėjo savanoriškai pateikti identifikacinę "Club Imaginarium" nario ar ankstesnio kliento infrormaciją, siekiant palengvinti duomenų įvedimą sekančių apsipirkimų metu. Šie duomenys yra užsakymo bylos, registruotos duomenų apsaugos agentūroje, 2023090117 kodu dalis.

Ši byla yra "Imaginarium", S.A. subjekto nuosavybė, į kurį galite kreiptis bet kuriuo metu, norėdami pasinaudoti savo prieigos teisėmis, susipažinti su duomenimis, juos redaguoti, panaikinti, pateikti prieštaravimus arba paprašyti bet kurios kitos informacijos. Jo tikslas yra valdyti perkamų produktų pristatymą ir konsultuoti vartotoją ankstesnių apsipirkimų klausimais.

Asmeniniai duomenys kartais gali būti perduodami tretiesiems asmenims, veikiantiems "Imaginarium" grupės vardu arba susijusiems su Jūsų verslu.

Club Imaginarium

Norėdami, kad Jums būtų suteikta prieiga prie specialaus turinio bei privilegijų, turite tapti "Club Imaginarium" nariu. "Club Imaginarium" galite užsiregistruoti savo parduotuvėje ar internete, prašomi duomenys sutampa ir yra būtini tinkamam identifikavimui, kad galėtumėte naudotis visomis paslaugomis.

Šie duomenys yra "Club" bylos, registruotos duomenų apsaugos agentūroje, 199082002 kodu dalis.
Asmeniniai duomenys kartais gali būti perduodami tretiesiems asmenims, veikiantiems "Imaginarium" grupės vardu arba susijusiems su Jūsų verslu.

Ši byla yra "Imaginarium", (Imaginarium, S.A.), subjekto nuosavybė, į kurį galite kreiptis bet kuriuo metu, norėdami pasinaudoti savo prieigos teisėmis, susipažinti su duomenimis, juos redaguoti, panaikinti, pateikti prieštaravimus arba paprašyti bet kurios kitos informacijos Šių bylų tikslas yra teikti informaciją apie mūsų klubą, teikti papildomą informaciją apie "Imaginarium" produktus ir paslaugas bei atitinkamai pritaikyti informaciją mūsų klientų interesams bei profiliams. Kitas mūsų bylų tikslas - perduoti informaciją ir viešinti kitas įmones, kurios siūlo paslaugas bei produktus, susijusius su vaikais, laisvalaikiu, kultūra ir pan. Jei nenorite gauti šios informacijos ar reklamos iš trečiųjų šalių, prašome mums pranešti. "Imaginarium", S.A. visada garantuoja numatytos informacijos konfidencialumą.

"Imaginarium" naujienlaiškis

Tik asmenims, aiškiai sutikusiems gauti el. laiškus su informacija apie įmonę ir jos produktus. Visas turinys skirtas vaikų lavinimui ir mokymui.

Visa asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, tampa "Imaginarium" S.A. duomenų bazės dalimi. Ji bus apdorota griežtai laikantis "Imaginarium" konfidencialumo filosofijos.
Asmeniniai duomenys kartais gali būti perduodami tretiesiems asmenims, veikiantiems "Imaginarium" grupės vardu arba susijusiems su Jūsų verslu.

Kiekvienas, pateikęs informaciją gali reikalauti saugomų duomenų patikrinimo, o taip pat juos redaguoti, panaikinti ir keisti. Tai galima padaryti raštu, el. paštu arba faksu, kreipiantis į svečių aptarnavimo tarnybą.

"Imaginarium" - svečių aptarnavimo tarnybos Saragosos logistikos platforma - C/ Osca, ns4 50.197 Saragosa (ISPANIJA) - El. paštas: imaginarium@imaginarium.es

Jūs esate mūsų svečias ir mes turime būti rūpestingi. "Imaginarium" norime matyti Jus laimingą... Jei norite daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis. Laukiame!

Slapukai

Siekiant palengvinti naršymą vartotojui, dauguma interneto svetainių, taip pat ir "Imaginarium", naudoja slapukus.

Kas yra slapukas? Slapukas - mažas tekstinis dokumentas, kuris pirmą kartą apsilankius puslapyje yra perduodamas į kompiuterį ir kiekviename kompiuteryje yra aplankas, kuriame visi slapukai išsaugomi. Slapuke nėra jokių virusų.

Kam jis skirtas? Jis skirtas tam, kad Jums grįžus į internetinį puslapį, mes galėtume pasiūlyti labiausiai Jus dominančią informaciją, kadangi jis išsaugo informaciją apie vartotoją.

Kas naudoja informaciją, saugomą slapukuose? "Imaginarium" tinklalapio slapukuose saugomą informaciją naudoja tik "Imaginarium". Išimtiniais atvejais, ja taip pat gali naudotis "Google Analytics", kurią naudoja ir valdo "Google" ir "Imaginarium", statistikos tikslais.

Kaip aš galiu išjungti slapukų naudojimą? Jūs galite ištrinti arba blokuoti slapukus, pakeitę naršyklės nustatymus. Priklausomai nuo naršyklės, kurią Jūs naudojate, ši parinktis būna skirtinguose meniu, bet įprastai, yra įtraukta į "Nustatymų" arba "Įrankių" meniu. Daugiau informacijos, kaip sukonfigūruoti slapukus naršyklėje, ieškokite "Pagalbos" meniu.